بیشتر بفروشید

محصول یا خدمات باکیفیت تولید می‌کنید؟
شما لایق فروش بیشتر هستید. پینا با بهره‌گیری از ارتباط با میلیون‌ها مشتری بالقوه و قدرت رایزنی با تاثیرگذاران شبکه‌های اجتماعی می‌تواند میزان فروش شما را وارد سطح و طبقه جدیدی کند.

شرایط همکاری چیست؟

رشد با سوخت جت

ما در پینا ماموریت داریم تا فرآیندهای تامین و بازرگانی (چه در حوزه تامین محصول نهایی و چه در حوزه مدیریت زنجیره تامین تولید محصولات با برندهای شخصی) را برای تاثیرگذارانی که به ما اعتماد کرده‌اند مدیریت کنیم.

چشم‌انداز ما در شبکه تامین یکپارچه پینا شناخت محصولات خاص و باکیفیت و «قرار دادن بهترین محصولات در مرتبط‌ترین نقطه فروش» است. ما با این آرمان جلو می‌رویم که با این کار تاثیری هرچند اندک در تسریع چرخه تجارت کالا و رشد تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان بازی کنیم و از این رو آماده‌ایم تا محصولات و خدمات باکیفیت شما را به میلیون‌ها مخاطب عرضه کنیم.

اگر محصول شما از این شرایط برخوردار است، لطفا برای معرفی آن‌ها به ما درنگ نکنید:

تامین‌کنندگی دست اول

برای همکاری با پینا لازم است شما تولید‌کننده‌ی اصلی یک محصول یا خدمت، یا واردکننده دست اول یک کالا باشید.

ضمانت کیفیت

شما باید تضمین دهید که کیفیت محصول‌تان با شرایط بازگشت و انصراف از خرید پینا مطابقت دارد.

به‌صرفه برای فروش

محصولی که ارائه می‌کنید باید حداقل ۲۰ درصد و حداقل ۲۰ هزار تومان پایین‌تر از ارزان‌ترین قیمت تک‌فروشی آن به دست ما برسد.

دارای محتوای تجاری

محصولات باید پیش از ارائه به پینا عکاسی شده و در صورت نیاز توضیحات مربوط به آن‌ها نوشته شده باشد.

کاتالوگ آماده

ما نیاز داریم که بتوانیم فهرستی کامل از محصولات شما همراه با قیمت تک‌فروشی یا قیمت همکاری‌شان را ببینیم. این کاتالوگ می‌تواند به شکل یک فایل ورد، وب‌سایت، صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام باشد.

شروع با حجم کم

ما در اولین همکاری با شما تعداد محدودی از محصولات را جهت سنجش بازخورد مشتری دریافت می‌کنیم. انتظار داریم که این همکاری اولیه با تخفیف بیشترین فروش‌های حجمی شما انجام شود.

امکان ارائه فاکتور رسمی

پینا شخص حقوقی و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. ما فقط در صورتی می‌توانیم از شما خرید کنیم که امکان صدور فاکتور رسمی یا ارائه کارت ملی به نام شخصی که مبلغ به حساب ایشان واریز می‌شود را داشته باشید.

جایی که تجارت هست،
صلح هست

جفری تاکر، اقتصاددان آمریکایی

هر طور شما راحتید

اگر محصول شما از نوع کالای فیزیکی است که نیاز به انبارداری دارد، ما به سه روش زیر می‌توانیم با شما همکاری کنیم.
اگر محصول‌تان از نوع فایل قابل دانلود یا خدمات است، نیازی به مطالعه این بخش ندارید.

خرید قطعی

در صورتی که محصول شما شرایط ایده‌آل از نظر خواب سرمایه، میزان سود و حجم اشغال شده در پینا را داشته باشد، ما آن را به صورت عمده از شما می‌خریم. خرید قطعی از شما بسته به نوع توافق ممکن است نقدی یا با چک شرکتی باشد.

همکاری امانی

در این روش محصولات در انبار پینا قرار گرفته و فروش‌های موفق به صورت هفتگی تسویه می‌شوند. ضمنا امکان عودت همواره فراهم خواهد بود. در این روش هزینه اشغال انبار براساس نوع توافق می‌تواند با شما یا پینا باشد.

بر اساس تقاضا

در صورتی که محصولات شما از نظر ابعاد و قیمت در رده‌ای باشند که ارسال روزانه آنها به انبار پینا اقتصادی باشد، پینا فروش‌ها را به شما اطلاع داده و محصولات را در مرکز پردازش دریافت و برای مشتری ارسال می‌کند. در این روش لازم است شما همواره موجودی محصولات نزد خودتان را در پنل پینا به‌روز نگه دارید.

جدید

ارسال مستقیم

در این روش شما محصول خریداری شده توسط مشتری را طبق الزامات پینا بسته‌بندی کرده و توسط شرکت‌های حمل‌ونقل همکار و تایید شده توسط پینا (پست ایران، تی‌پاکس، الوپیک و ...) مستقیما با مشتری ارسال می‌کنید. در این روش نیز لازم است همواره تعداد موجودی محصولات را در پنل پینا به روز نگه دارید.

بزودی

سرمایه‌ی امروز ما، همکاری در توزیع محصولات درجه یک خوشنام‌ترین برندها از صنایع و دنیاهای گوناگون است.

این تجارت موفق می‌شود!

در صورتی که موارد گفته شده در بالا را به دقت مطالعه کرده‌اید، لطفا این فرم را جهت شروع درخواست همکاری تکمیل نمایید. در صورتی که سوالی داشتید می‌توانید در ساعات کاری با شماره 02100000000 تماس حاصل نمایید.

  واردکننده دست اول یا تولیدکننده محصولاتم هستم.
  محصولات در صورت مشکل کیفی امکان عودت دارند.
  سود فروش محصولات حداقل ۲۰ درصد و حداقل ۲۰ هزار تومان است.
  محصولاتم عکاسی شده‌‌اند.
  کاتالوگ کاملی از محصولات همراه با قیمت‌شان آماده است.
  امکان ارائه فاکتور رسمی یا کارت ملی دارم.