همراه کارآزموده شما

در مسیر تجارت الکترونیک

اگر فردی تاثیرگذار هستید و قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دارید، پینا با داشتن طیف بسیار وسیعی از امکانات فنی، لجستیکی، بازرگانی و حقوقی در کنار شماست تا بدون نگرانی تجارت کنید.

بگو تا بیشتر بدانم

به سال ۲۰۲۱ خوش آمدید!

کارها تخصصی شده است. اگر بخواهید کافه راه‌اندازی کنید، دستگاه اسپرسوساز را خودتان نمی‌سازید! پس چرا همه‌ی کارهای فروشگاه اینترنتی را خودتان جلو ببرید؟‌ شما از حالا یک مشاور دلسوز و شریک حرفه‌ای دارید.

آیا می‌دانستید برند لوازم آرایشی کایلی جنر با میلیاردها دلار فروش سالانه فقط ۱۲ نفر کارمند دارد؟ تولید، حمل و نقل، طراحی و بازرگانی به کاربلدها سپرده شده است، جنر هم برند است. چون این کار را بلد است. درست مثل شما.

شما مخاطب دارید و در مدیریت مخاطب و برند حرفه‌ای هستید. اگر کسب‌وکاری در سطح حرفه‌ای می‌خواهید، مدیریت عملیات را هم به حرفه‌ای‌ها بسپارید.

صادقانه... جای نگرانی نیست

در همکاری بدون ریسک با پینا، شما همچنان کاملا مالک کسب‌وکار، برند و آدرس اینترنتی‌تان هستید و اگر روزی از همکاری با ما راضی نبودید، می‌توانید مستقلا یا با دریافت خدمات از شرکت دیگری فروشگاه‌تان را جلو ببرید. هر چند ما به کیفیت خدمات‌مان می‌بالیم و مطمئنیم چنین روزی نخواهد آمد :)

۳۳۰ هزار میلیارد تومان
برای شروع خوب است؟

پینا شما را وارد بازار ۳۳۰ هزار میلیارد تومانی تجارت الکترونیک ایران می‌کند، بدون اینکه برنامه‌ی روزانه‌تان جابه‌جا شود! در این شراکت شما برند، سلیقه‌ی خاص و قدرت اجتماعی خود را می‌آورید و ما در پینا همه‌ی چیزهای دیگری که برای پرواز لازم دارید:

صفر تا صد امور حقوقی — تجارت با خیال راحت

ما همه امور حقوقی راه‌اندازی و مدیریت صحیح فروشگاه از جمله ثبت برند، دریافت‌ مجوزها، اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و امور مالیاتی را رایگان برای شما انجام می‌دهیم.

طراحی وب‌سایت — عینا شبیه آنچه تصور می‌کنید

به عاشق شدن در نگاه اول اعتقاد دارید؟ ما کاری می‌کنیم که مخاطبان شما در نگاه اول عاشق فروشگاه‌تان شوند. سایت شما با به‌روزترین تکنولوژی‌ها و با کاربری آسان تحویل‌تان می‌شود.

تامین محصولات — مطابق سلیقه شما با بهترین قیمت

محصولی که شما می‌فروشید، باید برازنده سلیقه خاص‌تان باشد. اگر محصولی زیر سنگ هم باشد، ما آنی هستیم که پیدایش می‌‌کنیم، در انبار قرار داده و در فروشگاه‌تان تعریفش می‌کنیم.

امکان انتخاب از انبار — برای تجربه کامل‌تر خرید

در صورت تمایل می‌توانید علاوه بر محصولات مد نظرتان که اختصاصا برای فروشگاه‌تان تامین می‌کنیم، از میان هزاران محصول در دسترس در شبکه تامین پینا گلچینی مطابق سلیقه‌تان انتخاب کنید تا مخاطبان‌تان تجربه خریدی کامل‌تر و جذاب‌تر داشته باشند.

انبارداری و تحویل — تماما با برندنیگ شما

اگر به ما اعتماد دارید، قبول کنید که عذاب فروشگاه اینترنتی عملیات آن است. ما انبارداری امن، بسته‌بندی سفارشات تماما با برند و طرح دلخواه شما، ارسال تا دورترین روستاهای ایران و پرداخت درب منزل را طوری برای‌تان انجام می‌دهیم که در یک کلام: کیف کنید!

پشتیبانی درجه یک از مشتریان‌تان — چون لایقش هستند

تیم رضایت مشتریان ما با ارائه یک خط تلفن ثابت رند به شما و ضبط پیام خوشآمدگویی اختصاصی برای فروشگاه شما، طوری در خدمت مشتریان‌تان هستیم که حتی اگر مشکلی کوچک داشته باشند، تبدیل به بهترین تجربه خریدشان شود.

ما به رویاهای شما بال می‌دهیم!

  • “همدلی، سرعت عمل و حرفه‌ای‌گری از مهم‌ترین خصوصیات پیناست. بچه های این تیم چنان فاصله ایده تا اجرای موضوعات مختلف در بازارتو رو کم کردن که گاهی کارها از بهترین تصور ما هم زودتر به سرانجام می‌رسه. این موضوع در تمام بخش‌ها مثل امور فنی و زیرساخت، انبارداری، رسوندن کالا به مشتری‌ها و پشتیبانی، صادق و یکسانه و پروژه راه اندازی یه کسب و کار و فروشگاه آنلاین رو به تجربه‌ای لذتبخش بدل کرده.”
    سرکار خانم مهسا نعمت
    هم‌بنیان‌گذار فروشگاه اینترنتی بازارتو

و مورد اعتماد دیگر تاثیرگذاران شبکه‌های اجتماعی...

آشنایی لذتبخش است...

مشتاق شنیدن صدای شما هستیم:
02100000000


اگر راحت‌ترید، می‌توانید این فرم را پر کنید تا ما تماس بگیریم: